North Sea Symphony Orchestra – zondag 11 oktober 2026 15.00 uur
Een bijzondere muzikale middag in de Nieuwe Badkapel
Op zondag 11 oktober 2026 om 15.00 uur verzorgt het North Sea Symphony Orchestra een feestelijk concert in de Nieuwe Badkapel in Den Haag.
Onder leiding van dirigent Hans Leenders brengt het orkest een prachtig programma met onder andere de indrukwekkende Vierde symfonie van Robert Schumann.
De jonge, talentvolle cellist Alexander Warenberg schittert als solist in het ontroerende Celloconcert van Edward Elgar, een van de mooiste werken uit het cellorepertoire.
Het North Sea Symphony Orchestra bestaat uit circa 65 enthousiaste musici uit Den Haag e.o., die hun passie voor klassieke muziek graag met het publiek delen.
De sfeervolle Nieuwe Badkapel vormt het ideale decor voor een middag vol muzikale passie, virtuositeit en samenspel.
Wij heten u van harte welkom op zondag 11 oktober om 15.00 uur!